به دلیل هزینه های بالای سرور های یارگمنام مجبور به قرار دادن تبلیغات همسان هستیم , لذا در صورت مشاهده تبلیغات غیر موضوع یارگمنام بدانید از روی جبر و مشکلات مالی می باشد . با تشکر مدیریت یارگمنام

عملیات مکه

انیمیشن عملیات مکه

بازدید : 13295 نفر ؛ دیدگاه : 3 دیدگاه
asabani-iran

ایران ، عصبانی ترین کشور دنیا ؟ ؟ ؟

بازدید : 5851 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه

بی حجابی مجازی

بازدید : 4974 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه
رسانه یارگمنام</div>
 • شما در یارگمنام  

 •  
 • از خود ارضایی خواهیم گذشت!بخش۲ 
 • هستید
 • از خود ارضایی خواهیم گذشت!بخش۲
  از خود ارضایی خواهیم گذشت!بخش2

  با سلام خدمت یارگمنامی ها . طی بخشی که شروع کردیم به عنوان از خود ارضایی خواهیم گذشت این بار بخش دوم این سری را برای شما آماده کردم که می تونید با خوندن اون به ترک خودارضایی بدون هیچ مشکلی ادامه بدید.

  در سایت هایی که می گشتم برای خودارضایی تا مطالبی دستگیرم بشه و بتونم به صورت زبانی آن ها را بیان کنم وبلاگ آقای محسن نجفی بود که بسیار زیبا در مورد خود ارضایی و ترک آن توضیح دادند و بسیار هم زحمت کشیدند و خدا خیرشان بدهد ان شالله.

  لذا جواب هایی که ایشان در وبلاگ هایشان را داده اند را نیز در بخش های مختلف لابه لای بحث هامون خواهیم گذاشت.

  خب در قسمت قبل به موضوع خداوند و درک حضور آن در جایی که هستیم رسیدیم و در مورد آن بحث کردیم.

  در این قسمت می خوام دومین لایه امنیتی و محافظتی یعنی خود انسان را مورد بررسی قرار دهیم.

  اول این که اگر شما در ترک این عمل هستید بهتون تبریک می گم و تا اینجا که ادامه دادید دمتون گرم.اگر می خواهید از همین الان این عمل رو ترک کنید بهتره هر چی فیلم و عکس و فیلتر شکن و … که باعث این عمل میشه رو با خیال راحت پاک کنید تا بریم سراغ بقیه متن.

  ابتدا مقدمه ای بگم و سپس به موضوع اصلی و در آخر هم چند سوالی که از آقای نجفی پرسیده شده رو قرار دهیم!

  بسیار بسیار شده که شما خواستید این عمل را ترک کنید و این عهد را با خدای خود بسته اید ولی باز هم این عمل را تکرار کردید.بار ها شده که شما توبه کرده اید اما باز هم نتوانسته و مجددا عهد خود را شکسته اید.توبه شکستن در امر خودارضایی یک چیز عادیست.این عمل انقدر لذت بخش برای انسان است که نمی تواند آن را به این راحتی ترک کند.اما!

  اما هر بار اگر توبه شکستی بازآ ! هیچ وقت از درگاه خداوند بزرگ ناامید نشوید.شما اگر میلیون ها بار توبه خود را بشکنید باز هم خداوند به اون دیدی به توبتون نگاه می کنه که به توبه اولتون نگاه می کرد.پس هیچ وقت از توبه ناامید نشید.

  یه توصیه برادرانه…

  کسی شما رو مجبور نکرده که این عمل را به طور کل قطع یا ترک کنید.خیر!این عمل بنا بر تحقیقاتی که شده باید به صورت تدریجی ترک شود.چجوری؟الان بهتون می گم!

  برای مثال فردی هر دو روز یک بار خود ارضایی می کند.بهتر است اون به مرور زمان این زمان را کم ؛ کم ؛ کم و کمتر کند .مثلا دو هفته اول چهار روز یک بار خود ارضایی کند.یک ماه هر هفته یک بار . ماه بعد هر دو هفته یک بار.و از ماه سوم هر ماه . و بعد از گذشت دو ماه دیگر خود ارضایی نکند و یواش یواش خود را وفق دهد به خودارضایی نکردن.

  هموطنور که در پست های قبلی گفتم عوارض خیلی شدیدی دارد این خود ارضایی !

  دومین لایه باز محافظتی انسان است.انسان یعنی قدرت!انسان یعنی اعتماد به نفس!انسان یعنی اراده!انسان یعنی عشق ! انسان یعنی خدا!!!!!!!

  شما قدرت دارید.این یک تلقین نیست . قدرت شما رو جهان ثابت کرده.انسانی که قدرت دارد اعتماد به نفس هم دارد.و با اعتماد به نفسش می تونه اراده ای کنه.اراده ای از جنس عشق به خداوند.

  هم اکنون می تونید اراده کنید.و عزم خود را جزم کنید و با اراده ای محکم تر از قبل دست به ترک این خودارضایی بزنید.ثانیه ای لذت برای یک عمر شرمندگی؟به نظرتون می ارزه؟به نظر من که نمی ارزه برای ۳-۴ ثانیه لذت ؛ لذت یک عمر زندگی سالم را از دست بدهم.

  پس شما انسان هستید و می تونید اراده ای کنید که جهان رو مورد تسلیم قرار می ده.بگذارید شما بر خود ارضایی غلبه کنید تا اون بر شما غلبه کند.

  راه هایی که قبلا در بخش یک هم گفته شده بود رو طی کنید و به آن ها یقین داشته باشید.

  شما باید به یقین برسید که می توانید خود ارضایی را ترک کنید.

  حال به دو تا از سوال هایی که از آقای نجفی پرسیده شده توجه کنید:

  سوال اول:

  سلام….

  سیاهی آلت میتونه جزو عوارض خودارضایی باشه؟ 

  آیا کسی که چند سال خودارضایی کرده باشه نمیتونه بچه دار بشه؟ 

  پاسخ :

  سلام

  معمولا پوست آلت تناسلی از سایر اندام ها تیره تر هستش . تیرگی اون به حدی هست که تفاوت اون رو با سایر اندام های بدن به وضوح میشه دید . شاید بشه گفت در حد تفاوت پوست سر زانو با پوست سایر اندام های بدن .

  بچه دار شدن یا نشدن مرد بعد از خواست خدا ، بستگی به کیفیت اسپرم اون داره . بیضه ها محل تولید اسپرم هستند . پسری کهخودارضایی می کنه در واقع داره به بیضه ها فشار بیش از حدی وارد می کنه . برای تولید هر قطره منی انرژی زیادی از بدن گرفته میشه . چون در هر بار انزال ، میلیون ها اسپرمی که با زحمت تولید شده به چاه فاضلاب ریخته میشه .

  خب طبیعتا بیضه ها نمی تونن این فشار رو تحمل کنن و اون فشار روی کیفیت اسپرمی که تولید می کنن تاثیر بد داره . پزشکان میگن به دو دلیل یه مرد نمی تونه به دار بشه .

  اول این که منی اون اسپرم تولید نمی کنه . دوم این که اسپرم ها کیفیت لازم رو ندارن . هر دو عامل بر می گرده به خوب کار کردن یا نکردن بیضه ها . 

  طبیعتا بیضه ای که مدام در حال کار کردنه ، نمی تونه کارش رو به خوبی انجام بده و ممکنه اسپرم بی کیفیت تولید کنه . از این لحاظ همیشه خطر نازایی در پسرانی که خودارضایی می کنند وجود داره .

  از طرف دیگه چرا میگن مرد ها بعد از یک سن خاصی نباید اقدام به بچه داری کنن ؟ چون کیفیت اسپرم اونا پایین میاد ممکنه بچه ای متولد بشه که نرمال نباشه . مثلا از لحاظ هوشی در سطح پایینی باشه . از لحاظ بدنی ضعیف باشه .

  همین اتفاق ممکنه در پسرانی که خود ارضایی می کنن وجود داشته باشه . چون کیفیت اسپرم اینا هم پایینه .

  موفق باشید

  سوال دوم:

  سلام به همگی

  دعا می کنم که حال همگیتون خوب باشه مثل حالی که الان من دارم

  من از ۱۹ ام فعلا پاکم ولی می خوام این فعلا رو به همیشه تبدیل کنم .

  خدا کنه که بشه، شاید الان حالم خوشه و نمی رم سراغ اون و وقتی اعصابم باز به هم بریزه برم سراغش…

  وای خدا نکنه حتی تصورش هم منو اذیت می کنه!

  من حتی تو این ۱۰ روزه تا لبه ی پرتگاه گناه هم رفتم ولی در عین ناباوری تونستم برگردم واقعا هم خودم نمی دونم چجور نجات پیداکردم!

  ولی یه چیزی از دیشب منو اذیت می کنه!

  ببخشید آقای نجفی من دیشب نمی دونم تو حالت خواب و بیداری بودم یا نه، داشتم خواب می  دیدم یا داشتم تصور می کردم یادم نیست، که یهو تو یه صحنه که اصلا هم تحریک کننده نبود احساس کردم که دارم ارضا می شم و بعدا نمی دونم از خواب پریدم یا از تصور کردن اومدم بیرون که دیدم بله داره  چیز ازم بیرون می آد این ماجرا دیشب ۲ بار اتفاق افتاد، 

  آقای نجفی لطفا بهم بگین که من باز عهدم رو شکستم یا نه ، آخه اصلا من به فکر این چیزا نبودم یهویی شد!!

  پاسخ :

  سلام

  نگران نباشید . اتفاقی که افتاده عمدی نبوده ، حتی اگه در بیداری بوده باشه . در خواب که بحثش کلا فرق داره . اگه خواب بودید به چنین حالتی احتلام گفته میشه . گناهی مرتکب نشدید حتی اگه لذت کاملی هم برده باشید .

  عهد شما همچنان پابرجاست .

  موفق باشید

  ————

  جا داره همین جا از آقای نجفی تشکر و قدردانی کنم که به سوالات انقدر زیبا پاسخ داده اند.ما درس پس می دهیم در مقابل همچین اساتیدی.به امید موفقیت شما.

  به زودی بخش سوم این سری نیز آماده خواهد شد و ارائه خواهیم داد.

  منابع:سایت مذهبی و فرهنگی یارگمنام – وبلاگ شخصی آقای محسن نجفی دختران و پسران خانواده برتر

  0

  این پست در تاریخ نوامبر 1, 2017 توسط تیم نوشتار یارگمنام ارسال شده است .

  998
  0
  ارسال نظر
  1 . دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسانه یارگمنام در وب منتشر خواهد شد.
  2 . پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  3 . پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تمامی حقوق اعم از قالب ها و نوشته ها نزد یارگمنام محفوظ می باشد و کپی برداری از آن ها پیگرد قانونی دارد . کپی از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد .

  Coding By S-Mohammad-H