به دلیل هزینه های بالای سرور های یارگمنام مجبور به قرار دادن تبلیغات همسان هستیم , لذا در صورت مشاهده تبلیغات غیر موضوع یارگمنام بدانید از روی جبر و مشکلات مالی می باشد . با تشکر مدیریت یارگمنام

عملیات مکه

انیمیشن عملیات مکه

بازدید : 13957 نفر ؛ دیدگاه : 3 دیدگاه
asabani-iran

ایران ، عصبانی ترین کشور دنیا ؟ ؟ ؟

بازدید : 6174 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه

بی حجابی مجازی

بازدید : 5603 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه
رسانه یارگمنام</div>
 • شما در یارگمنام  

 •  
 • از خود ارضایی خواهیم گذشت!بخش۱ 
 • هستید
 • از خود ارضایی خواهیم گذشت!بخش۱
  از خود ارضایی خواهیم گذشت!بخش1

  با سلام خدمت تمامی یارگمنامی ها.همانطور که می دانید قسمت های زیادی شروع کرده ایم و این یکی دیگر از قسمت ها می باشد که واقعا با دقت روش می خواهیم بررسی کنیم و همه با هم در این پست ها عمل کنیم به حرفایی که می زنیم.

  خب دوستان.

  بنده دارم الان این متن رو تایپ می کنم و یک واقعیت رو در مورد شما می دونم.شما حتما خودارضایی می کنید که به دنبال ترک آن هستید.

  الحمد الله و خدا رو شکر که شما به دنبال ترک آن هستید.این خودش یک نقطه مثبت می باشد که شما به دنبال ترک عمل زشت خود ارضایی می باشید و در یک معبری گیر کرده اید و نمی دانید که چطور ترک کنید عمل خود ارضایی را.

  خود ارضایی عملی بسیار زشت می باشد.این رو همه شما می دونید . آیا شما حاضر هستید در مقابل دیگران خود ارضایی کنید؟خیر چون شما این عمل را زشت می دانید پس این عمل زشت را در خفا و تنهایی انجام می دهید.

  من نمی خوام مثل خیل عظیمی از سایت های دیگه یا منابع دگ از ورزش و تغذیه و فلان حرف بزنم.این راه ها رو حتما رفتین و دیدین که فایده ای نداره.

  من یه سری روش ها قبلا خوندم که روی بعضی از دوستان خدا رو شکر جواب داده.

  ببینید این روش هایی که می گم واسه جلوگیری از خودارضایی می باشد نه برای ترک.

  مطمئن باشید با خوندن و دنبال پست های این بخش حتما خود ارضایی رو ترک می کنید .

  با ما همراه باشید حتما …

  خب ! .

  ابتدا این روش ها رو براتون می زارم:

  ۱ . هر چه لباس تنگ و چسبان و پلاستيكي داريد كنار بگذاريد. با اين كار براي ترك اين عمل گام بسيار بلندي بر داشته ايد؛ زيرا اين گونه لباس ها خود به خود و ناخواسته انسان را مورد تحريك قرار مي دهد. جسم انسان از محيط و شرايط محيطي تاثير مي گيرد؛ وقتي شما اندام ها ي تناسلي خود را با اين لباس ها در معرض تحريك بگذاريد، انتظار نداشته باشيد كه فكر و ذهنتان موفق به ترك اين عمل شود.
  ۲ . مصرف غذاهاي تحريك كننده و گرم مزاج را (فلفل و ادويه جات تند، پياز، خرما و …) كاهش بدهيد. اين روش هم مانند روش بالا به اين خاطر است كه ابتدا بايد شرايط زمينه اي را براي ترك اين عمل آماده كرد و بعد فكر و ذهن و انديشه را به سمتي سوق داد كه موفق به ترك گردد. اين كار بيهوده اي است كه ما شرايط تحريك كننده را رها كنيم و بگذاريم آن ها به حيات خود ادامه دهند و به دنبال درمان هم باشيم.
  ۳. از قرار گرفتن در شرايط محيطي تحريك كننده و انجام كارهايي كه باعث تحريك قواي جنسي تان مي شود پرهيز كنيد كه از آن جمله اند : ارتباط دوستانه با نامحرم، ديدن صحنه ها، عكس ها و فيلم هاي تحريك كننده و مستهجن، خواندن مطالب جنسي و سکسی و تخیل کردن در این زمینه ها، قرار گرفتن در محيطي كه صحبت هاي جنسي رد و بدل مي گردد، گوش سپردن به موسيقي هاي تحريك كننده، نگاه كردن، بازي كردن و دست ورزي اندام تناسلي. وقتي موارد ۱ و ۲ و ۳ تا حد زيادي مهيا و به آن ها عمل شود، مي توان اميد به ترك اين عمل داشت. زيرا اين موارد فضا را آماده براي ترك اين عمل مي كند. افرادي كه معمولاً در ترك اين عمل با شكست مواجه مي شوند به دليل اين است كه شرايط تحريك كننده اي كه ذكر شد را از خود دور نمي كنند. تا فضا مهيا نباشد تمام تلاش هاي ما بي نتيجه و عقيم خواهد بود.
  ۴. ورزش كنيد. ورزش كردن به اين معنا نيست كه مانند يك ورزشكار حرفه اي اقدام به اينكار كنيد. همين كه هر روز ۱۰ دقيقه بدويد ، يا طناب بزنيد هم نوعي ورزش كردن است. ورزش كردن مقدار زيادي از انرژي هاي منفي و زايد فرد را از بين مي برد.
  ۵. تا جايي كه ممكن است تنها و همچنين بيكار نباشيد. تنهايي و بيكاري از عواملي هستند كه فكر اين گناه را به ذهن آدمي مي اندازد. شما وقتي تنها هستيد اقدام به استمنا مي كنيد. آيا در جمع خانواده، اقوام يا دوستان هم اينكار را مي كنيد؟ ‌مسلماً نه. انسان وقتي در جمع حاضر است هيچ گاه به فكر انجام اين عمل نمي افتد، يا وقتي سرگرم به كاري باشد، افكار جنسي به سراغش نمي آيد. اگر فكرتان به سمت افكار جنسي و شهوت آلود حركت كرد، بايد آن را منحرف كنيد و حضور در جمع و اجتماع در این مواقع (هجوم خیالات جنسی) یکی از بهترین روش هاست. كافي است اراده كنيد و تلاش كنيد.
  ۶. پاهايتان (از مچ به پايين) را هر روز با آب سرد بشوييد. همچنين اگر عمل استمناء را انجام داديد حتماً غسل جنابت كنيد. زيرا اين غسل نشاني از اين است كه شما نا اميد نيستيد و باز تصميم به ترك داريد و دوباره تلاش خواهيد كرد. اگر غسل نكنيد ساير واجبات از قبيل نماز و روزه هم از زندگي تان رخت بر مي بندد كه بسيار خطرناك و آسيب زاست . غسل هم با آب سرد باشد بهتر است. آب سرد بسياري از هيجانات و انرژي هايي كه ممكن است ما را به سمت اين عمل بكشاند را در ما خاموش مي كند.
  ۷. تا وقتي خسته نشديد و خواب به سراغتان نيامده است به بستر نرويد، زيرا احتمال هجوم افكار جنسي در زماني كه فرد در بستر است و هنوز به خواب نرفته، زياد است.
  ۸. هر گاه تلاش خود را تا جايي كه مي توانستيد به كار برديد ولي دوباره اين كار را كرديد به هيچ وجه نا اميد نشويد و به تلاشتان براي ترك اين كار ادامه دهيد. با نگاهي به تاريخ دنيا متوجه خواهيد شد كه بي تحركي و نا اميدي و يأس هيچ مساله اي را تاكنون حل نكرده است و نمي كند. براي ترك اين عمل اگر تلاش نكنيد يا با چند شكست نا اميد شويد و زانوي غم بغل بگيريد، هيچ گاه به مقصود خود نخواهيد رسيد و در آينده حسرت روزهايي را خواهيد خورد كه مي توانستيد براي ساختن زندگي سالم تر و بهتر تلاش كنيد و تلاش نكرديد. در روانشناسي گفته شده است كه خشم بهتر از يأس و نوميدي است، از آنجا كه يأس آدمي را خموده و افسرده و نا اميد مي سازد تا جايي كه اقدام به هيچ كاري نمي كند و در برابر محيط اطرافش منفعل مي شود و عكس العملي نشان نمي دهد و تبديل به عنصري خنثي، بي فايده و بي اثر مي گردد، در حالي كه خشم (در معناي مثبت و کنترل شده که باعث آزار و تجاوز به حقوق دیگران نشود) حداقل فايده اي كه در اينگونه موارد دارد اين است كه آدمي را به فعاليت و تحرك وا ميدارد؛ فعاليتي كه اگر در جهت صحيح هدايت شود مفيد خواهد بود.
  ۹. همانطور كه انجام اين عمل و اعتياد به آن به صورت دفعي و يك مرتبه صورت نگرفته است و به تدريج در زندگي فرد ريشه دوانده است، دور از واقعيت است كه انتظار داشته باشيم درمان و ترك آن نيز به صورت دفعي و يك مرتبه صورت بگيرد. وقتي فردي كه به عنوان مثال قبلاً هر هفته يكبار استمناء مي كرده و اكنون با به كار بستن اين راهكارها آن را به ماهي يكبار تقليل داده است، نشاني از موفقيت اوست و فرد گامي بلند در جهت ترك اين عمل برداشته است و بدين معني است كه اراده براي ترك هميشگي اين عمل در او وجود دارد. پس هيچ گاه نا اميد نشويد و به تلاش خود تا ترك كامل اين عمل ادامه دهيد.
  ۱۰. روانشناسان مى گويند: براى ترك يك عادت بد حتماً بايد به سراغ عادت خوب رفت و آن را جانشين عادت بد نمود. يكي از بهترين راه ها در ترك عادت زشت استمنا ، راه ازدواج است؛ زيرا فرد جهت پيكان ارضاي اميال جنسي خودش را كه قبلاً به سمت خودش بوده، به سمت شريك جنسي اش تغيير مي دهد و كاري را كه قبلاً براي رسيدن به ارگاسم به تنهايي انجام مي داده است را مي تواند به وسيله همسرش و با كمك او انجام دهد و اين عادت زشت را ترك كند. تمام تلاش خود را براي فراهم كردن زمينه ازدواج بكنيد، زيرا بهترين راه براي ترك اين عمل ازدواج است.
  ۱۱. انجام واجبات از جمله نماز را هيچگاه ترك نكنيد و ارتباطتان را با خدا هيچ گاه قطع نكنيد و نگوييد من ديگر بخشيده نمي شوم. خداوند گناهان كافري كه حقيقتاً توبه كند را مي بخشد ما كه مسلمانيم چرا نا اميد شويم. حقا و انصافا جايي براي نا اميدي براي يك مسلمان وجود ندارد. به ياد داشته باشيد كه راه توبه حقيقي براي بندگان هميشه باز است؛ و البته فراموش نكنيد كه هواي نفس و شيطان در اينجا از دو راه وارد مي شود كه انسان و آينده ابديش را به تباهي بكشاند : يكي اينكه بي جهت انسان را به بخشش خدا اميدوار مي كند و مي گويد گناه كن، بعداً توبه مي كني و خداوند هم تو را مي بخشد كه اين بسيار خطرناك است. و راه ديگر اينكه تو را وسوسه مي كند و مي گويد تو ديگر غرق در گناه شده اي و خداوند ديگر تو را نمي بخشد، پس به گناهانت ادامه بده و اين هم بسيار خطرناك است. شيطان از هر راهي براي ضربه زدن به انسان وارد مي شود. در اين راه بايد بسيار مراقب بود و اسير وسوسه هاي شيطان و هواي نفس نشد. آدمي كه حقيقتاً قصد توبه داشته باشد بدون شك توبه اش قبول است و اين راه تا زماني كه بساط اراده و اختيار وجود دارد و انسان در اين دنياست براي هميشه باز است و نا اميدي در آن جايي ندارد. باز آي، هر آنچه هستي باز آي/گر كافر و گبر و بت پرستي باز آي/ اين درگه ما درگه نوميدي نيست/صد بار اگر توبه شكستي باز آي.

  بنده این روش ها رو خیلی توصیه می کنم ولی این آخریه خیلی مهمه.نماز … شما نماز نمی تونید بخونید؟آیا نماز هم می خونید باز همخودارضایی می کنید؟

  آیا هیچ کدوم از روش های بالا رو شما تاثیر نمی زاره؟

  خب حالا می ریم سراغ یه راه اساسی !!!!!!!!!

  شما کلمه ای به نام فطرت شنیدید؟فطرت یعنی ذات.ذات انسان از چیست؟از خداوند ….

  خداوند هم به غیر از خوبی چیزی دارد؟خیر … پس تمامی انسان دارای ذات ابتدایی خوب هستند.حال شما هم دارای ذات خوب هستی که می خوای این عمل رو ترک کنی.اولا بگم که خود ارضایی خیلی عوارض شدید واسه بدن داره.آیا ارضا شدن چند ثانیه ای به یک عمر بدبختی و مریضی کشیدن خوبه؟

  بنده در چند تا سایت خوندم که پسران و دخترانی که خودارضایی می کنند دارای روحیه ای ضعیف هستند.و واقعا هم راست می گفت.

  خب کجا بودیم؟آهان فطرت.پس فهمیدیم که فطرت شما ذاتا پاک هست.پس فطرت و ذات تمامی ما که الان تو این پست هستیم پاکه.

  فطرت پاک به ما اجازه می ده که از عمل ناشایست دوری کنیم.و ما به این نتیجه رسیدیم که خود ارضایی عملی ناشایست می باشد.پس می خواهیم آن را ترک کنیم.

  ما در این قسمت ها قدم به قدم پیش می ریم.

  امروز می خوام اولین لایه امنیتی یعنی حضور خدا رو توضیح بدم.

  ببینید اگر ما به یقین حضور خداوند برسیم به هیچ وجه خودارضایی نمی کنیم.یعنی خدا را در مقابل خود ببینیم.

  خداوند در قرآن گفته که من از رگ گردن به شما نزدیک ترم.پس حضور خداوند.

  بشینیم فکر کنیم و به حضور خداوند در اعمال و زندگیمان بیاندیشیم.

  یک لحظه خدا را ببینید در هنگام خود ارضایی.او به شما می گوید:بنده من در مقابل من داری گناه کبیره می کنی؟آيا خجالت نمی کشیم؟صد در صد آب می شویم!:D

  پس سعی کنید خدا را در زندگی ببینیم.

  یه چیزی هم هست در مورد حموم رفتن.خیل عظیمی از ما ها در حمام خودارضایی می کنیم توصیه من اینه که حموم وقتی می رید زیاد تو حموم نمونید و به نفستون قدرت تصمیم گیری ندین.با عقلتون تصمیم گیری کنید.

  تا قسمت دوم فعلا یا علی

  منبع:یارگمنام

  0

  این پست در تاریخ نوامبر 1, 2017 توسط مدیریت یارگمنام ارسال شده است .

  1746
  0
  ارسال نظر
  1 . دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسانه یارگمنام در وب منتشر خواهد شد.
  2 . پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  3 . پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تمامی حقوق اعم از قالب ها و نوشته ها نزد یارگمنام محفوظ می باشد و کپی برداری از آن ها پیگرد قانونی دارد . کپی از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد .

  Coding By S-Mohammad-H