به دلیل هزینه های بالای سرور های یارگمنام مجبور به قرار دادن تبلیغات همسان هستیم , لذا در صورت مشاهده تبلیغات غیر موضوع یارگمنام بدانید از روی جبر و مشکلات مالی می باشد . با تشکر مدیریت یارگمنام

عملیات مکه

انیمیشن عملیات مکه

بازدید : 13954 نفر ؛ دیدگاه : 3 دیدگاه
asabani-iran

ایران ، عصبانی ترین کشور دنیا ؟ ؟ ؟

بازدید : 6174 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه

بی حجابی مجازی

بازدید : 5603 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه
رسانه یارگمنام</div>

افتخارات رسانه

 

[ کسب مقام اول کشوری در مسابقات فرهنگی و هنزی آموزش و پرورش کل ]

 

به گزارش رسانه فرهنگی و مذهبی یارگمنام ، در اختتامیه ۳۴ دوره مسابقات فرهنگی و هنری کشور ایران در سطح کشوری با حضور معاون وزارت آموزش و پرورش و شرکت بیش از ۲۵ استان در ۵۰ رشته متفاوت اسامی برندگان ۳۴ دوره مسابقات فرهنگی و هنری اعلام شد .
در اختتامیه ۳۴ دوره مسابقات فرهنگی و هنری گروه های فرهنگی و هنری با هم به رقابت پرداختند که بیش از ۷۰۰ دانش آموز از سراسر کشور و از تمامی استان ها در اردوگاه شهید رجایی گرد هم آمده بودند تا یکی از بزرگترین سمبلیک های فرهنگی و هنری را رقم بزنند. مهم ترین و بارزترین اثراتی که در اختتامیه مشاهده می شد لوح ها و تندیس هایی بود که برای شرکت کنندگان و نفرات برتر طراحی شده بود .
رسانه فرهنگی و مذهبی یارگمنام که به عنوان منتخب استان تهران برای برگزاری مسابقه شرکت کرده بود پس از طی فرآیند داوری و دفاع از این وبسایت در مقابل داوران ، موفق به کسب مقام اول و لوح رتبه اول از نزد معاون وزیر آموزش و پرورش شد .
همچنین به رسم یادبود عکس یادگاری تعدادی از شرکت کنندگان و معاونت فرهنگی و هنری استان تهران ، گرفته شد که به این مسابقات پایان داد.

 

تمامی حقوق اعم از قالب ها و نوشته ها نزد یارگمنام محفوظ می باشد و کپی برداری از آن ها پیگرد قانونی دارد . کپی از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد .

Coding By S-Mohammad-H