به دلیل هزینه های بالای سرور های یارگمنام مجبور به قرار دادن تبلیغات همسان هستیم , لذا در صورت مشاهده تبلیغات غیر موضوع یارگمنام بدانید از روی جبر و مشکلات مالی می باشد . با تشکر مدیریت یارگمنام

عملیات مکه

انیمیشن عملیات مکه

بازدید : 13295 نفر ؛ دیدگاه : 3 دیدگاه
asabani-iran

ایران ، عصبانی ترین کشور دنیا ؟ ؟ ؟

بازدید : 5851 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه

بی حجابی مجازی

بازدید : 4974 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه
رسانه یارگمنام</div>
 • شما در یارگمنام  

 •  
 • چرا ما نمی‌تونیم مانند پسرها در این جامعه حضور داشته باشیم؟! 
 • هستید
 • چرا ما نمی‌تونیم مانند پسرها در این جامعه حضور داشته باشیم؟!
  امروزه همگی شاهد زورگویی پسران نسبت به دختران هستیم. چرا باید اینطور باشد!؟ چون آن‌ها پسر هستن باید هرچی که دلشان می‌خواهد به ما بگویند؟ در این مطلب به این موضوع می‌پردازیم، باما همراه باشید ….

  حرف شما در این مقوله درست است ، فقط یک چیزی! بیایید نیاز #فطری و #عاطفی به #ازدواج و تشکیل #خانواده را در نظر بگیریم! حالا این تشکیل خانواده محدودیتهایی برای زن و مرد ایجاد میکند! بعضیش هنگام ازدواج است، مثل کار و تلاش مرد برای مسائل اقتصادی خانواده و محدودیتی که زن تحمل میکند برای تولید نسل و رسیدگی به بچه ها و … بعضی از محدودیت هایی که خانواده عاطفی و موفق ایجاد میکند قبل از ازدواج است … مثلا مرد و زن نباید آلوده به انواع بی بند باری باشند و برای دور شدن از این ، مرد محدودیت نگاه کردن و هیجانی شدن را میپذیرد و زن نیز محدودیت عشوه گری و تحریک کردن را!.اگر محدودیت ها در همین حد باشند ظلمی به زن نمیشود ، بلکه نیاز به ازدواج و تشکیل خانواده او و امثال او تامین میشود و اگر همین رعایت نشود و زن از مجموعه خانواده موفق خارج شود… با نداشتن شوهر، تبدیل میشود به نیروی کار ارزان و همین ظلم به اوست! … یا با نداشتن شوهر، و وجود غرایز طبیعی، تبدیل میشود به ابزاری در دست مردان دیگر و همین #ظلم به اوست!#فمینیست_ها فقط #مساوی بودن و رها بودن رفتار و کردار زن را خواستار هستند ، بدون اینکه در نظر بگیرند ، که نتیجه مستقیمش فسادیست که به خانواده لطمه میزند و با خارج شدن نقش خانواده از جامعه زن بی دفاع و درمانده میماند که یارای مقابله با جنس نیرومندتر و سوء استفاده کن را نداردا! و باز همین فمینیست ها میبینند ظلم به زنان بیشتر و بیشتر و بیشتر شد !!

  منبع: حریم آسمانی – رسانه فرهنگی و مذهبی یارگمنام

  0

  این پست در تاریخ نوامبر 2, 2017 توسط تیم نوشتار یارگمنام ارسال شده است .

  931
  0
  ارسال نظر
  1 . دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسانه یارگمنام در وب منتشر خواهد شد.
  2 . پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  3 . پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تمامی حقوق اعم از قالب ها و نوشته ها نزد یارگمنام محفوظ می باشد و کپی برداری از آن ها پیگرد قانونی دارد . کپی از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد .

  Coding By S-Mohammad-H