به دلیل هزینه های بالای سرور های یارگمنام مجبور به قرار دادن تبلیغات همسان هستیم , لذا در صورت مشاهده تبلیغات غیر موضوع یارگمنام بدانید از روی جبر و مشکلات مالی می باشد . با تشکر مدیریت یارگمنام

عملیات مکه

انیمیشن عملیات مکه

بازدید : 13957 نفر ؛ دیدگاه : 3 دیدگاه
asabani-iran

ایران ، عصبانی ترین کشور دنیا ؟ ؟ ؟

بازدید : 6174 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه

بی حجابی مجازی

بازدید : 5603 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه
رسانه یارگمنام</div>
 • شما در یارگمنام  

 •  
 • چگونه یک کانال مذهبی با اعضای زیاد داشته باشیم؟ 
 • هستید
 • چگونه یک کانال مذهبی با اعضای زیاد داشته باشیم؟
  چگونه-یک-کانال-مذهبی-پر-اعضا-داشته-باشیم؟

  اگر شما یک فرد مذهبی باشید مطمئنا می دانید که در نرم افزار پیام رسان تلگرام ، کانال هایی موسوم به فضای فرهنگی و مذهبی کشور در حال فعالیت هستند . اما پیش خود سوال می کنید که چگونه این کانال ها از اعضای بالا و بازدید های بالایی برخوردار هستند ؟ آن ها چگونه این همه اعضا یا به قول خودمان ممبر را جمع کرده اند ؟

  ما در این پست برای اولین خواهیم گفت که مهم ترین فاکتور ها برای جذب حداکثری ممبر در کانال های مذهبی چیست ؟ مطمئنا هر شخصی که فعالیت مذهبی می کند دوست دارد تا یک کانال مناسب و با اعضای بالا داشته باشد . پس حتما تا پایان مطلب را کامل بخوانید . این مطلب توسط مدیران کانال یارگمنام ( @yargomnam_page  ) نوشته شده است و این سخنان کاملا بررسی شده و با استفاده از تجارب مختلف مدیران دیگر کانال های مذهبی می باشد .

   

  ۱ : کانال خود را به دوستان مذهبی خود معرفی کنید !

  مهم ترین موضوع در کانال های تلگرام شناخته شدن آن هاست . اگر شما پول تبلیغات هنگفت و زیاد را ندارید کانال خود را به دوستان خود معرفی کنید تا آن ها به کانال شما وارد شوند و از مطالب کانال شما برای دیگر دوستان خود ارسال کنند . این موضوع باعث می شود تا به شعاع بزرگی از دوستان و آشنایان شما این را به خاطر داشته باشند که شما یک کانال مذهبی دارید .

   

  ۲ : به هیچ عنوان کسی را در کانال خود ادد نکنید !

  مشاهده شده است که بعضی از دوستان در ابتدای کانال برای فعالیت خود خیل زیادی از دوستان خود را در کانال خود ادد می کنند . اگر کسی شما را بدون اجازه ی شما و بدون این که با شما صحبت کند در یک کانال ادد کند ، آن هم یک کانالی که تازه شروع به کار کرده است ، آیا شما از آن کانال لفت نمی دهید ؟ مسلما این روش درست نیست . برای ابتدای کار باید دوستان خیلی نزدیک خود را مثلا حدود ۲۰ الی ۳۰ نفر را در کانال خود ادد کنید . دلایل متعددی برای این سخن داریم .

  اولا این که با لفت دادن دوستان خود دیگر سرد نخواهید شد چون دوستان نزدیک شما با شما هر روز ارتباط دارند . دوما این که کانال شما در ابتدا پست آنچنانی نخواهد داشت که بتوانید دیگر دوستان را ادد کنید . پس بهتر است در ادد کردن افراط نکرده و تنها ۲۰ الی ۳۰ نفر را ادد کنید . اگر دوستانی دارید که قصد دارند به کانال شما اضافه شوند به آن ها یوزرنیم کانال خود را بدهید تا بتوانند به کانال شما وارد شوند .

   

  ۳ : به هیچ عنوان ممبر فیک خریداری نکرده و از نرم افزار های ممبر گیر برای افزایش اعضای کانال مذهبی خود استفاده نکنید .

  این مورد خیلی مهم است . ممبر فیک فقط شما را گول می زنید . فکر می کنید کانالی با هزار اعضا دارید ؛ در صورتی که اینطور نیست ! مهمترین فاکتور در کانال های تلگرامی ، سین و یا بازدید می باشند . اگر کانال شما ۱k  ممبر داشته باشد و ۲۰ بازدید مسلما کاربران شما از کانال شما لفت خواهند داد . پس سعی نکنید که با بالابردن ممبر ها به صورت فیک و یا ممبرگیر کانال خود را مطرح کنید .

   

  ۴ : زمان پست گذاشتن در کانال های مذهبی بسیار مهم است ! سعی کنید بعد از ظهر مطالب خود را ارسال کنید .

  شاید عده ای سوال کنند که مگر چه فرقی می کند ؟! این یک تجربه است ، تجربه نشان می دهد کاربران تلگرامی بیشتر از ساعت ۵ بعد از ظهر به بعد تا ساعت ۱۲ شب بیشترین فعالیت را در تلگرام دارند . همچنین تجربه ی بعضی از مدیران کانال های مذهبی نشان می دهد که بیشترین خروج و یا لفت از کانال در ساعات ۱۲ الی ۲ ظهر انجام می شود . دلیل این مورد این است که کانال شما در ساعات اوج مصرف پست ارسال کند تا هم کاربران شما مطلع شوند و هم کانال به روز به نظر برسد .

   

  ۵ : تعداد پست ها بیش از ۱۰ مورد در روز نشود !

  تعداد پست ها از مهم ترین فاکتور های کانال می باشد . پست زیاد کاربران شما را کلافه می کند و پست کم به آن ها حس کم کاری می دهد . سعی کنید بیش از ۱۰ پست در روز ارسال نکنید . چرا که کاربران شما کانال های دیگر هم دارند . اگر شما بیش از اندازه پست در روز ارسال کنید مطمئن باشید که از کانال شما لفت خواهند داد .

   

  ۶ : از مطالب بلند و طولانی ( صوت ، تصویر ، فیلم و متن ) به شدت خودداری کنید .

  تجربه نشان می دهد کاربران ایرانی از مطالب بلند ، فیلم های حجم بالا ، تصاویر نامفهوم و متن های سخت خوششان نمی آیند . کاربران ایرانی که در تلگرام حضور دارند معمولا مطالب کمتر را بیشتر می پسندند . سعی کنید در کانال خود تصاویر کم حجم و متن های کوتاه و صوت های کوتاه ارسال کنید تا کاربران خود را بتوانید حفظ کنید .

   

  ۷ : پست کپی بزنید ولی نه همیشه ! این یک سم است ؛ آن هم برای یک کانال مذهبی !

  ما نمی خواهیم بگوییم پست کپی نزنید . اگر توانایی این را دارید که پست کپی نزنید پس خیلی بهتر است . اما همیشه پست کپی نزنید . کاربران شاید در کانال های دیگر پست شما را مشاهده کنند و به محض اطلاع از کانال شما لفت خواهند داد . پس سعی کنید پست های خود را اختصاصی کنید . کمی خلاق باشید و چالش های جدید و متن های جدید از خود بنویسید تا بتوانید همراهان کانال خود را راضی نگه دارید . برای یک کانال مذهبی مهم ترین چیز این است که در ایام های خاص همانند محرم ، فاطمیه و … فعالیت خود را متمرکز برای آن ایام بکند ، پس کمی خلاقیت به خرج بدید و برای شهادت ها و اعیاد پست های اختصاصی خاص تولید کنید . این موضوع در روند افزایش بازدید شما ۱۰۰٪ نقش خواهد داشت .

   

  ۸ : مداحی و سخنرانی (صوتی و تصویری ) اصلا فراموش نکنید . حتما در هفته مداحی و سخنرانی بگذارید !

  شاید شما بگویید کانال ما مداحی و سخنرانی نمی گذارد . ما به شما می گوییم ، اگر شما بخواهید یا نخواهید در حال حاضر قشر مذهبی کشور خیلی به دنبال مداحی و سخنرانی می باشد . این را می شود از سرچ ها در موتور های جستوجوگر فهمید . پس سعی کنید حتما مداحی و سخنرانی را پوشش دهید . لازم نیست روزانه مطالب خود را اختصاص دهید به مداحی و سخنرانی ، در هفته کافیست یک مداحی و یک سخنرانی محبوب قشر مذهبی کشور را قرار دهید تا بتوانید با این موضوع کاربرانی از مداحی ها و سخنرانی ها جذب کنید .

   

  ۹ : نام ، تصویر و مشخصات کانال را تغییر ندهید .

  از مهم ترین عوامل لفت دادن کاربران کانال های تلگرام ؛ تغییر نام و تصویر کانال می باشد . این را می توان از خیلی از مدیران کانال ها پرسید . این موضوع باعث می شود تا کاربر فکر کند مجدد در کانال شما اضافه شده و کانال شما را شناسایی نکند در نتیجه کانال شما را ترک کند . پس سعی کنید از نام ثابت و یک لوگو و یا تصویر ثابت برای کانال خود استفاده کنید .

   

  ۱۰ : صبور باشید و نا امید نشوید !

  شما در راهی قدم گذاشتید که روزانه هزینه های زیادی برای نابودی این راه کنار گذاشته اند . رسانه های استکبار و معاند اسلام روزانه خرج های زیادی می کنند تا بتوانند کاربران را در فضای مجازی به مسیری که در آن خود حکومت می کنند بشکانند . هیچ وقت نا امید نشوید . سعی کنید همیشه تبلیغات خوبی را از کانال خود داشته باشید . کانال خود را به روز نگه دارید و با اندکی تلاش بیشتر اعضای خود را بیشتر کنید .

   

  مواردی که ما عرض کردیم تجربه هایی بود که از دوستان متعدد در کانال های مذهبی جمع آوری کرده و آن ها را به صورت ترتیبی برای شما بازگو کردیم . امیدواریم که در این راه دعاگوی ما باشید و در تمامی مراحل زندگی خود از خداوند متعال طلب آمرزش و مغفرت برای ما و دیگر اعضای یارگمنام داشته باشید .

  همچنین اگر کانال مذهبی دارید که از مطالب خوبی برخوردار است می توانید با مراجعه به پست معرفی کانال مذهبی تلگرام آن را به یارگمنام معرفی کرده تا در سایت معرفی شود .

  ثبت و معرفی کانال های تلگرامی

  در آینده پست های متعددی در خصوص فضای مجازی و آموزش های متعدد در این خصوص در وبسایت یارگمنام منتشر خواهد شد که می توانید با عضویت در کانال تلگرام یارگمنام به نشانی : https://t.me/yargomnam_page  از دیگر مطالب یارگمنام مطلع شوید .

  منبع : یارگمنام

  7+

  این پست در تاریخ مارس 3, 2018 توسط مدیریت یارگمنام ارسال شده است .

  7724
  7+
  ارسال نظر
  1 . دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسانه یارگمنام در وب منتشر خواهد شد.
  2 . پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  3 . پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تمامی حقوق اعم از قالب ها و نوشته ها نزد یارگمنام محفوظ می باشد و کپی برداری از آن ها پیگرد قانونی دارد . کپی از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد .

  Coding By S-Mohammad-H