به دلیل هزینه های بالای سرور های یارگمنام مجبور به قرار دادن تبلیغات همسان هستیم , لذا در صورت مشاهده تبلیغات غیر موضوع یارگمنام بدانید از روی جبر و مشکلات مالی می باشد . با تشکر مدیریت یارگمنام

عملیات مکه

انیمیشن عملیات مکه

بازدید : 13979 نفر ؛ دیدگاه : 3 دیدگاه
asabani-iran

ایران ، عصبانی ترین کشور دنیا ؟ ؟ ؟

بازدید : 6177 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه

بی حجابی مجازی

بازدید : 5609 نفر ؛ دیدگاه : بدون دیدگاه
رسانه یارگمنام</div>

درباره ما

رسانه فرهنگی مذهبی یارگمنام ، از سال ۱۳۹۴ به منظور بهبود سطح فکری در خصوص جامعه ی ظهور و هم چنین رشد سطح علمی و فرهنگی جامعه اسلامی تاسیس شد .
این وبسایت در ابتدا به کارهای ابتدایی می پرداخت و تنها در فضای مجازی فعالیت داشت . چند ماه پس از تاسیس سایت و حمایت کاربران و وبسمتران از رسانه یارگمنام این سایت تبدیل به یک سمبل مذهبی شد . وبسایت یارگمنام با فعالیت در رسانه های جمعی از جمله : آپارات ؛ تلگرام ؛ اینستاگرام توانست کاربران زیادی را جذب خود کند .
رسانه یارگمنام با همت مضاعف و تلاش قابل تحسین همواره زبانزد خاص و عام جامعه مجازی بوده است . این جنبش بدون کمک مالی از سوی نهاد های دولتی و با حمایت های مردمی تا کنون فعالیت کرده است .
رسانه یارگمنام میزبان بیش از ۱۲ کشور جهان می باشد که این امر حاکی از فعالیت مفید رسانه دارد. طراحان گرافیک و پوستر های مذهبی نیز با رسانه یارگمنام همکاری دارند که ماهانه و هفتگی طرح های آن ها به صورت اختصاصی در رسانه یارگمنام انتشار پیدا می کند.


تیم مدیریتی رسانه یارگمنام و کاربران این مجموعه ، با تمامی مردم مسلمان ایران لبیک گفته و تا کنون بر سر این قول خود مانده است . لبیک رسانه یارگمنام یک لبیک همگانیست و وحدت و توحید از شروط این لبیک است . یارگمنام یک رسانه کاربر محور می باشد که با نظرات و مطالب کاربران به روز می شود.این وبسایت علاوه بر حفظ یکپارچگی موضوعی خود به مطالب زیادی همچون : رهبری ، وحدت و … پرداخته است .
رسانه یارگمنام مفتخر است که میزبان اقلیت های مذهبی همچون : تشیع ، اهل تسنن ، مسیحیت می باشد . رسانه یارگمنام با در نظر گرفتن کیفیت کاربردی کاربران خود همواره مطالب خود را بدون تفریط و افراط و پیرو دین مبارک اسلام و وحدت و یکپارچگی ملت ایران بررسی کرده است .
رسانه و مجموعه یارگمنام ، تا زمان ظهور امام زمان (عج) به فعالیت خود ادامه می دهد و ان شالله در روزی که مهدی موعود پرچم حق و عدالت را در جهان نمایان کند این وبسایت با تمام قدرت و امکانات به راه خود ادامه می دهد و هر روز به سطح جامع ایرانی خود می افزاید.به امید روزی که دیگر هیچ انسانی در جهان ظلم نبیند.
اللهم عجل الولیک الفرج
تیم مدیریت رسانه یارگمنام

تمامی حقوق اعم از قالب ها و نوشته ها نزد یارگمنام محفوظ می باشد و کپی برداری از آن ها پیگرد قانونی دارد . کپی از مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد .

Coding By S-Mohammad-H